Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

11 травня 2013 р.

День Матері

Моя  мама  найкраща !  І я люблю її  дуже- дуже! Я хочу, щоб ці слова звучали не тільки в день матері, а й кожного дня. Тому що кожен мій день – це день моєї мами. Тому що маму ніщо і ніхто не замінить. Поспішайте сказати своїй матері слова любові і вдячності, хоча б сьогодні. У день матері, який ми святкуємо кожну другу неділю травня.Ми часто забуваємо, що всім у цьому житті зобов’язані мамі. Вона віддає нам усе. А що ми може дати в замін? Насправді не так вже й багато. Всього лише свою любов. І увагу. Адже більшого їй і не треба: всього лише стежити за тим, як її дитина крок за кроком йде по життю, час від часу обертаючись. Тому нагадайте своїм мамам про любов сьогодні. У День матері – 12 травня.
А ось у Великобританії з XVII по XIX століття відзначалася так звана «Материнська неділя». У США День матері вперше привселюдно був підтриманий відомою американською пацифісткою Джулією Уорд Хоув у 1872 році. На жаль, концепція Джулії Уорд не знайшла широкої підтримки ні в США, ні в інших країнах, тому в 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір. Анна написала листи до державних установ, законодавчих органів і видатних осіб з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матеріофіційним святом. У 1914 році, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів. Слідом за США другу неділю травня оголосили святом. 23 країни, а ще понад 30 відзначають свято в інші дні.У Білорусії День матері святкується 14 жовтня, але не варто забувати про наших мам і в інші дні. Адже для кожного з нас мама – найдорожча людина.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...