Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

9 листопада 2013 р.

10 порад щодо поліпшення пам'яті1. Почніть поліпшення пам'яті з найпростішого і дієвого способу - повірте в себе, у свої можливості. Не бійтеся і не тушуйтесь перед великим обсягом складної інформації - вам під силу все запам'ятати! Щоденний аутотренінг допоможе зарядитися упевненістю.
2. Тренуйтеся. Що відбувається, наприклад, з ногою, довгий час знаходиться в гіпсі? Без навантажень і руху м'язи швидко атрофуються. Те ж саме відбувається і з мозковою діяльністю. Спеціальні вправи не допустять застоїв сірої речовини!
3. Інтелектуальні ігри - відмінний спосіб тренування. Гра в слова, анаграми, філворди, ігри на асоціації - знайдіть час для подібного дозвілля і ваша пам'ять стане надійніше.
4. Рухайтеся під час заучування. Вірші, доповіді, правила вчаться легше, якщо не сидіти на місці, а ходити по кімнаті. Ходьба активізує роботу мозку і здатність до запам'ятовування істотно збільшується.
5. Міняйте обстановку. Якщо одночасно ви заучуєте матеріал з різних областей, робіть це в різних приміщеннях. Справа в тому, що інформація запам'ятовується в різних обставинах не перемішується в голові.
6. Додайте експресії! При вивченні іноземних мов зображайте жестами заучувати слова і фрази. Наприклад, помахайте ногою і рукою, коли запам'ятовуєте слово «махати». Діалоги краще вчити розігруючи сценки. Складні фрази - зображуючи те, що в них описано.
7. Говоріть вголос. Голосно і виразно вимовляєте заучувати фрази. Ще ефективніше викрикувати слова - якщо дозволяє обстановка.
8. Створіть буквений тренажер. При точному заучуванні великого обсягу злитого тексту запишіть на аркуш паперу перші літери кожного слова. Відтворюйте інформацію по буквах. Спочатку доведеться заглядати в оригінал, але в підсумку текст буде спливати в пам'яті при першому погляді на шпаргалку.
9. Слухайте себе. Наговорите на диктофон вивчену інформацію. Коли будете відпочивати або лягати спати, тихенько дозволите запис. Спосіб відмінно працює для закріплення знайомих, але погано запам'ятовуються речей.
10. Висипайтеся! Чим довше Ви будете спати після того, як щось вивчили, тим краще будете пам'ятати цю інформацію на ранок. Безсонні ночі, навпаки, значно погіршують пам'ять. 

Джерелоhttp://tatiana-badya.ru/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...