Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

29 січня 2014 р.

Вимушені канікули

Шановні діти , батьки  у  зв'язку  з погіршенням   погодніх умов   заняття  в  школі  з 29.01  тимчасово  призупинені  до понеділка. 


Під час хуртовин, сильного вітру діти повинні знаходитись у приміщенні.
Особливу небезпеку снігові замети створюють для людей, захоплених у дорозі, далеко від людського житла. Заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості.


 Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням або потеплінням.Негативний вплив цих явищ приводять до того, що різко погіршується видимість, переривається транспортне сполучення як в місті, так і між населеними пунктами області. Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря і ураганному вітрі створює умови для зледеніння ліній електропередач, зв'язку, контактних мереж електротранспорту, а також покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...