Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

4 травня 2015 р.

Акція "Напиши листа ветерану"


Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» напередодні 70 -ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні ініціює Всеукраїнський рух на підтримку воєнного покоління, у рамках якого організує соціально значущі заходи, зокрема зустрічі молоді із ветеранами війни, а також конкурс «Напиши листа ветерану»: від руки – значить від серця.Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.Війна назавжди залишається незагоєною раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого. Вшануймо ветеранів за їхній незабутній подвиг, героїзм і самопожертву, висловивши їм у листах вдячність, повагу і захоплення їхніми вчинками».

Учні 2-Б класу  не стоять осторонь такої важливої  справи , як  повага  до подвигу наших захисників. Андреєнко Дениско , Пилипенко Полінка  та Мустафаєв Алімчик  від  щирого серця дякували ветеранам за їх безмежний  подвиг, за мирне небо над землею  в своїх листах, присвячуючи захисникам  свої вірші та малюнки!!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...