Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

10 вересня 2014 р.

Діти в онлайні. Підказки з безпеки батькам

Діти в онлайні. Підказки з безпеки батькам
Ось кілька підказок з безпеки, які вам слід взяти до уваги, коли ви виходите в онлайн з дітьми у віці
5-6 років:
 Створіть персоналізоване онлайнове середовище для своїх дітей, включивши прийнятні сайти до Списку вибраного.
 Використовуйте дружні до дітей сайти (такі як «Знайка» (http://znaika.com.ua) та Baby Help (http://www.babyhelp.kiev.ua/)).
 Тримайте комп'ютери з Internet-з'єднанням у відкритій зоні, де ви легко можете спостерігати за тим, що робить ваша дитина.
Вивчіть інструменти для фільтрування Internet (такі як Батьківський контроль MSN Premium) як один із додаткових — але не замінюючих — методів батьківського контролю.
Допоможіть захистити своїх дітей від агресивних саморозкривних вікон, використовуючи програми блокування таких вікон. Існує блокувальник саморизкривних вікон, вбудований в найостаннішу версію Windows XP та Панель інструментів MSN .
Почніть розповідати своїм дітям про піратство. Скажіть їм, щоб вони ніколи не давали інформацію про себе або свою родину, знаходячись в онлайні.
У цьому віці не дозволяйте своїм дітям використовувати обмін миттєвими повідомленнями, електронною поштою, спілкуватися у чат-кімнатах або на дошках повідомлень.
Скажіть своїй дитині розповідати вам про те, що або хто в онлайні примушує її почувати себе незручно або налякано. Будьте спокійними та нагадайте своїм дітям, що у них не виникне проблем, якщо вони про щось вам повідомлять. Похваліть їх за таку поведінку і порекомендуйте звернутися до вас знову, якщо щось подібне трапиться знов. Прочитайте більше про те, як діяти з онлайновими хижаками та кіберхуліганами."
Укладіть з дитиною
Контракт з кодексу поведінки в онлайні

Я зобов'язуюсь:
 Поговорити зі своїм батьками, щоб дізнатися про правила користування Internet, включаючи те, куди я можу заходити, що я можу робити, коли я можу виходити в онлайн і як довго я можу перебувати в онлайні ( ___ хвилин або ___ годин).
 Ніколи не надавати персональну інформацію, таку як свою домашню адресу, телефонний номер, номери кредитних карток, назву та місцезнаходження моєї школи без дозволу своїх батьків.
 Завжди негайно повідомляти своїх батьків, якщо я бачу або отримую щось по Internet, що примушує мене почувати себе некомфортно або занепокоєно, включаючи повідомлення електронної пошти, Web-сайти або навіть звичайну пошту від своїх Internet-друзів.
 Ніколи не погоджуватися зустрітися особисто з кимось, з ким я познайомився в онлайні, без дозволу своїх батьків.
 Ніколи не відправляти свої фотографії або фотографії членів своєї сім'ї іншим особам по Internet або поштою, не проконсультувавшись попередньо із своїми батьками.
 Ніколи не давати нікому (навіть своїм друзям) свої паролі в Internet, окрім своїх батьків.
 Добре поводитися в онлайні й не робити нічого, щоб могло образити або роздратувати інших людей, або те, що є незаконним.
 Ніколи не завантажувати, не встановлювати і не копіювати нічого з дисків або Internet без відповідного дозволу.
 Ніколи не робити в Internet нічого, що коштує грошей, не спитавши перед тим дозволу своїх батьків.
 Повідомити своїх батьків про своє реєстраційне ім'я в Internet та імена, використовувані в чатах, як зазначено нижче:
_________________________
_________________________
Ім'я (дитини) _______________________ Дата ____________
Батько\мати _______________________ Дата ____________ ."

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...