Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

Проект "Вчимося жити разом"

Ура!!!!! Наш опорний навчально - виховний заклад Чернігівська ЗОШ І - ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А. М. Темника Чернігівської районної ради Запорізької області потрапив у число учасників проекту , який проходить під егідою UNISEF.
Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Його складовою є проект «Вчимося жити разом», який реалізується у двох напрямах: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні.
Вчителі нашої школи Кікоть Оксана Іванівна , Сапальова Людмила Іванівна та Калінкіна Світлана Миколаївна успішло пройшли тренінг "Вчимося жити разом".

/Files/images/IMG_20160322_130412.jpg Презентація програми Дитячого фонду ООН від 22.03.2016

Детальніше з проектом можна ознайомитися на сайті Проект "Вчимося жити разом " в Запорізькій області

Ресурсі портали проекту http://www.autta.org.ua/ ,http://www.autohelper.org.ua,
http://www.wordshelp.com.ua
Заняття №1

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...