Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

1 лютого 2015 р.

Американські вчені: успіхи дитини в навчанні безпосередньо залежать від достатку в родині

Американські вчені з Академії педіатрії при Університеті Каліфорнії встановили фактори, що впливають на шкільну успішність дітей.

Проаналізувавши дані 6600 дітей, фахівці виділили такі складові успішного навчання: соціально-економічне становище сім'ї, здоров'я, виховання, заняття з дитиною вдома, догляд за малюком і його освіту в ранньому віці. Батьків піддослідних дітей опитували з приводу здібностей їхніх чад - від народження до вступу до навчального закладу. Виявилося, що діти з малозабезпечених сімей гірше справлялися з тестами, їх здатності до читання та математики в 50% випадків були не настільки високі як у дітей, що виросли в більш заможних сім'ях.

Вчені пояснюють такі відмінності тим, що, як правило, учні з бідних сімей мають молодих батьків, у яких не вистачає часу займатися з дітьми, в їх будинках мало книг, а це не може не позначатися на успіхи в навчанні.

Примітний і той факт, що діти, батьки яких заздалегідь планували їх вступ до коледжу, виявлялися в рази успішніше за інших.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...