Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

25 січня 2016 р.

Готуючись до уроку інформатики

Шановні діти !!!!Готуючись до уроку інформатики перегляньте презентацію   зайдіть на сайт за посиланням та виконайте наступні   завдання.Спробуйте й ви знайти скарби, користуючись моїми підказками.Працювати ви будете в Інтернеті, використовуючи веб-браузер. Спочаткувам потрібно буде потрапити на сайт, указаний у ваших маршрутних листах . Далі ви повинні будете переходитиза гіперпосиланнями, які знаходяться на сторінках сайту, згідно з маршрутним листом. Наприкінці подорожі ви побачите рисунок, який потрібнобуде зберегти на робочому столі комп’ютера. Не помиліться та не збийтеся
http://ostriv-skarbiv.at.ua/ Ви готові до подорожі? Тоді ВПЕРЕД! → Рушайте за МУДРОЮ СОВОЮ → За розкладом у нас УРОК МАТЕМАТИКИ → Розв’яжи задачу й рушай далі → Прочи-тай назву уроку → Знайди «зайве» поняття → Можна трохи відпочити → Ти лю-биш тварин? Дай відповіді на запитання → Чарівний ліс пропонує загадку… →→ Кінець подорожі (не забудь завантажити рисунок).

з правильного курсу!                               Зразок маршрутного листа


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...