Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

13 травня 2019 р.

Родинне свято
«Як  не можна собі  уявити  весни  без квітів,  як   не можна  уявити  собі пісню без соловя,так ми  не можемо собі  уявити  своє життя без найдорожчих – наших дітей - такими словами  розпочалося   Родинне  свято .  Яке   відбулося  в опорному закладі  Чернігівська ЗОШ І – ІІІ  ступенів  імені  А. М. Темника  11 травня  в  передень  Дня  матері. В  актовій залі школи  ніде було яблуку  впасти, адже другокласники запросили  до  себе  на гостину не лише  шкільну родину, але й своїх найдорожчих і найрідніших людей  на світі : тат, матусь, сестричок, братиків, дідусів  і бабусь!
  Маленькі артисти  від самого серця висловлювали    слова  вдячності , любові  та поваги до своїх  матусь,  інсценізували виступ     «Моя мама – найкраща!» , а  діалоги  матерів  та  дітей (  Приц   Євгенії Віталіївни та синочка  Іллюші, Чумак  Надії  Іллівни та донечки  Крістінки, Єременко  Любов Дмитрівни та донечки Юлечки ) викликали  у глядачів подив  та захоплення. Крім того,  майстерно  грали  в різноманітних  мініатюрах   Чумак Крістіна , Приц Ілля, Буханистий  Владислав , Сіра  Анастасія,  Абельмас Катерина , Ващенко Маргарита, Єременко  Юлія, Авраменко  Роман , Момоток  Сергій, Лебедь  Артем.
Затамував  подих  та зі сльозами на очах від хвилювання слухали глядачі  пісні «Таточко -  татусю», «Бабцю - бабусю», «Дідусь  та бабуся». Окрасою  свята  стала пісня  у виконанні  сестричок Марії та  Маргарити  Ващенків  « На  долоньках  неба » та  танок «Малесенькі долоньки » у виконанні другокласників.
Гучними оплесками вітали  своїх  найдорожчих  та найрідніших  матусь  та бабусь, вручали їм  свої нагороди  та квіти. А закінчилося свято піснею «Наша родина ».
Бо наша родина там, де калина,
Там, де співанки солов'я.
Наша родина - то є Україна,
Славна праотчая земля!
Розчулені від уваги  до себе дідусі  та бабусі , матусі  та татусі ще довго дякували маленьким  артистам за  їх чудовий виступ, який  вразив їхні  серця.  Адже , в наш  динамічний  час так  часто так не вистачає  душевного спілкування , ємоційного єднання  поколінь.  Родинне  свято було проведене в рамках проекту «Щаслива родина – щаслива  дитина ».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...