Вітаю всіх гостей! Данний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформаціі!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!


Шановні учні та батьки 3 класу, колеги, користувачі блогу!

22 листопада 2015 р.

Список сайтів, безпечних для дітей

Які інтернет–ресурси можна відвідувати особам віком до 18 років, взялася визначитиНаціональна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі. Її фахівці вже почали формувати список так званих «білих сайтів», куди наразі увійшло з півсотні інтернет–ресурсів — безпечних і найбільш цікавих для дітей.
При цьому фахівці Нацкомісії з моралі опрацювали понад 200 сайтів — спеціалізованих порталів дитячої літератури, електронних бібліотек, освітньо–інформаційних ресурсів, сайтів музеїв і картинних галерей. Із їх переліком можна ознайомитися на інтернет–порталі Нацкомісії з питань моралі. Нині робота над каталогом триває. Тепер фахівці мають проаналізувати та включити до списку навчально–розважальні та розважальні портали.
Цей перелік стане підказкою для батьків, із якими сайтами треба знайомити свою дитину, щоб відкрити для неї цікавий, корисний і, головне, безпечний інтернет. Приєднатися до формування списку за певними критеріями можуть усі небайдужі батьки.
«Білий список» інтернет-сайтів, які є безпечними й корисними для дітей, дозволить окреслити для дітей територію розвиваючого інтернету. Підхід «Київстар» і Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України розділяє Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі. На думку експертів Комісії, створення «білого списку» є дієвішим, ніж постійне поповнення «чорного списку» небезпечних сайтів, які з`являються щохвилини.
 Далі дивіться за адресою: http://www.euroway.com.ua/news/66.html


За матеріалами  http://tabarchuk.blogspot.com/2015/11/blog-post_22.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...